این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاسفنگ شویی چیست ؟

قطعا تا کنون از کسی شنیده اید که می گوید از زمانی که وارد این خانه شدم حال و روحیه ام بهتر است ، دیگری می گوید از زمان تعویض خانه ام وضع مالیمان بهتر شده و یا کس دیگری که می گوید بعد از سالها اجاره نشینی دراین خانه توانستم خانه ای چه بسا کوچک برای خود بخرم ! و یا به عکس این قضایا !

آیا تا به حال به علت واقعی این اتفاقات و چگونگی ارتباط مستقیمی که بین خانه و افرادی که در آن زندگی می کنند فکر کرده اید؟

یک مثال ساده: همه ی ما گاهی مجبور شده ایم از خانه ای که در آن زندگی می کنیم نقل مکان کنیم و در پی خرید یا اجاره ی خانه ای جدید،به بازدید از خانه های دیگر برویم.

هنگام بازدید از خانه های جدید،خصوصیات بعضی از خانه ها برای ما دلچسب و خوشایند نیستند و یا به عبارتی" حس بدی" دارند،در حالی که خصوصیات برخی دیگر برایمان" خوب" هستند و در ذهن ما" جرقه "هایی می زنند تا آنها را زودتر انتخاب کنیم.

چرا و چگونه یک ساختمان می تواند چنین تاثیری مثبت یا منفی در ما داشته باشد؟

سازندگان خانه ها یا معماران سعی کرده اند با بهترین طراحی ها و استفاده از ترکیب رنگ ها،صدا و نور،فضا های زنده ای را خلق کرده و آن خانه ها را باب طبع همه درست کنند.اما چرا بعضی از مردم با دیدن آن خانه ها احساس خوشایندی دارند و بعضی ها نه؟

دلیلی روشن وجود دارد که طبق تعریف فیزیک کوانتوم،هر چیزی در جهان شکلی از انرژی با فرکانس های گوناگون است که برخی را ما می توانیم ببینیم و برخی را نه ، چرا که همان گونه که یک صندلی وجودش برایمان واقعی است ، باد یا هوا نیز همین گونه است ، تنها تفاوت در ساختار چشم ما است که برخی برایمان دیدنی و برخی نادیدینی است

فنگ شویی در حقیقت علم شناخت این انرژی هاست که با کمک این شناخت بتوانیم طراحی محیط ، انتخاب و نحوه چیدمان وسایل زندگی مان را به گونه ای باشد که در آن احساس آرامش ،  نشاط و شادی کنیم.

 ساده ترین تعریف برای فنگ شویی این است که آن را به عنوان یک واکنش درونی و یا به عبارتی واکنشی از ضمیر نا خود آگاهمان نسبت به محیط پیرامون در نظر بگیریم.

فنگ شویی در پی آن است که اطمینان دهد این انرژی کیفیتی تاثیر گذار در زندگی ما داشته و می توان این انرژی را در مسیر سالمی به حرکت در آورد.هر کدام از ما انسان ها نیاز های شخصی و احساسات خودمان را بخوبی می شناسیم و اگر این امکان را داشتیم که دقیقا طبق خواسته های درونیمان عمل کنیم احتمالا انتخاب های بهتری از آنچه که تا الان انتخاب کرده ایم داشتیم.اما زندگی امروزی و شرایط سختی که در آن وجود دارد باعث شده است تا کمتر به نیازهای درونی و احساساتمان پاسخ دهیم.

با پیروی از اصول فنگ شویی ما خواهیم توانست از امکانات موجود استفاده ی بهتری کرده و به خواسته های درونیمان پاسخ های مناسبی بدهیم.فنگ شویی به ما یاد می دهد که چگونه با استفاده از تجربیات گذشتگان و نسل های پیشین،خانه های خودمان را در این دنیای پر تنش و ماشینی امروزی به یک مکان امن و آرام تبدیل کنیم.به نظر می رسد پادزهر دنیای پیچیده ی کنونی،گذران یک زندگی ساده باشد.

اساس کار در فنگ شویی بررسی کیفیت و چگونگی انرژی محیطی در جهت های مغناطیسی مختلف است ، همچنین وضعیت حرکت ستارگان و تاثیراتشان بر زندگی ما.

به عبارتی ساده تر می توان ساختار انرژیکی تمامی مواردی که اطراف ما وجود دارد را شناخت ، و از آن ها در حوزه ها و بخش هایی از فضای خود استفاده کرد که با انرژی محیطی آن حوزه سازگاری و هماهمنگی داشته باشد ، به عنوان مثال برای قرار دادن یک آکواریوم در فضا علاوه بر در نظر گرفتن اصول طراحی ، می توانیم حایگاه و یا جایگاهایی را برایش انتخاب کنیم که تعادل انرژیکی فضایمان نیز برقرار باشد.

فنگ شویی به ما یاد می دهد که چگونه با استفاده از تجربیات گذشتگان و نسل های پیشین،خانه های خودمان را در این دنیای پر تنش و ماشینی امروزی به یک مکان امن و آرام تبدیل کنیم.به نظر می رسد پادزهر دنیای پیچیده ی کنونی،گذران یک زندگی ساده باشد.

                                                                                                                                                                                                                           علی افروزان